OFYR

SOCIÁLNE SIETE

OFYR je viac ako len grilovanie. Je to vonkajšia kuchyňa na celý život
.

Vítame všetkých milovníkov ohňa, skvelého jedla a zábavy. Radi by sme Vám predstavili OFYR – vonkajšie ohnisko s oceľovou platňou na grilovanie a varenie. S OFYRom sa tradičná grilovačka mení na spoločenskú a zábavnú udalosť. Pri spoločnom ohni si môže každý pripravovať jedlo podľa svojej chuti a popritom sa baviť s ostatnými. S OFYRom grilujú a varia už mnohí milovníci dobrého jedla, ale aj profesionáli, reštaurácie či rezorty.

Oheň, jedlo, priatelia a zážitok z vonkajšieho varenia
.

S OFYRom akúkoľvek párty pripravíte v priebehu pár minút – stačí len zapáliť oheň. Na zohriatie platne stačí pol hodina a varenie sa môže začať. Príprava i varenie jedla už bude súčasťou zábavy, do ktorej sa každý rád zapojí – vegetariáni aj milovníci mäsa. Údržba vonkajšej kuchyne OFYR je jednoduchá, postačí vám na ňu len OFYR špachtľa a olej na varenie. Ako palivo sa pri OFYRovaní používa suché drevo.

S OFYRom varíte a grilujete počas celého roka.
Sálajúce teplo, ktoré vychádza z OFYRu, umožňuje využiť aj chladné mesiace na varenie v exteriéri. Komfortné využitie OFYRu počas 4 ročných období premosťuje letnú a zimnú zábavu. Vaše obľúbené jesenné a zimné jedlá si tak môžete pripraviť priamo v atmosfére zimnej prírody.

Upriamení na zdravie
.
Grilovanie a varenie na OFYRe prebieha v jedinečnom štýle, kedy centrálny prvok – oheň, rozpaľuje oceľovú platňu pripravenú na grilovanie. Jedlo počas prípravy neprichádza do priameho styku s ohňom a vyhýba sa tak prepáleniu, zachováva si svoju plnú chuť. Preto sa tento spôsob varenia považuje za zdravý. Na prípravu akýchkoľvek jedál stačí rastlinný olej. Spolu s bohatým OFYR príslušenstvom aj vy dokážete pripraviť rozmanité jedlá a špeciality.


Aj keď sa práve nepoužíva, stále je ozdobou a dizajnovým prvkom vašej terasy
.

V elegantnej čiernej oceli alebo v modernom korténovom vzhľade? Vyberte si ten svoj a vyskladajte si svoju originálnu vonkajšiu kuchyňu podľa svojich predstáv …

Galéria