Stone

SOCIÁLNE SIETE

Kamenárstvo STONE sa špecializuje na zákazkovú výrobu z prírodného a technického kameňa pre rezidenčné a komerčné projekty najvyššej kvality. Počas svojej dlhoročnej pôsobnosti v obore sme naberali veľa cenných skúseností, učili sa nové trendy, vnímali sme požiadavky klientov a potreby trhu. Vďaka tomu sme si získali dôveru naších zákazníkov a stali sa jedným z lídrov na trhu v našom odvetví.

V súčasnosti náš tím tvorí zhruba 40 kvalifikovaných pracovníkov, ktorí vďaka moderným CNC technológiám a svojej zručnosti dokážu uspokojiť aj toho najnáročnejšieho klienta. Výsledkom našej práce je nie len pracovná doska do kuchyne, kamenné parapety, alebo mramorový obklad v kúpeľni, ale radi sa hrdíme aj našími prácami v komerčnej oblasti, v hoteloch, wellness zariadeniach, reštauráciách, výletných lodiach, alebo v kostoloch.

Inovácie

Vízia firmy je neustále sa zlepšovať. Našou úlohou je sledovať súčasné trendy, vyberať pre vás tie najlepšie materiály a zvoliť najlepší systém na ich opracovanie, aby spĺňali vaše požiadavky.

Individuálny a profesionálny prístup

Kamenárstvo STONE patrí na Slovensku medzi lídrov v kamenárskom odvetví. Spolupracujeme s kuchynskými štúdiami, stavebnými firmami, architektmi, projektantmi a samozrejme aj s koncovými zákazníkmi. Pôsobíme na Slovensku, v Česku, Rakúsku, Nemecku a v iných štátoch EU.

Galéria