O fabrike

Myšlienkou projektu FABRIKA48 je zastrešenie rôznych obchodných dispozícií v unikátnom multifunkčnom priestore.

KONCEPT

V roku 1893 sa v Košiciach začal písať príbeh továrne na kávu Franck a synovia, a príbeh budovy v bývalom areáli továrne sa píše aj dnes. Projekt FABRIKA48 Vám ponúka nové kancelárie a obchodné priestory v jedinečnom industriálnom štýle. Genius loci tejto budovy predstavuje to, čo sa dnešnou modernou architektúrou už dosiahnuť nedá.

Obnova národnej kultúrnej pamiatky rekonštrukciou budovy skladu bývalej továrne na kávu, Vám ponúka reprezentatívne obchodné a administratívne priestory neporovnateľné s čímkoľvek, na čo ste boli doteraz zvyknutí. Kombináciou tradičnej architektúry, procesov výstavby a použitých materiálov s novými technológiami, vznikol jedinečný objekt na realitnom trhu, ktorý má obchodnú funkciu. Pri rekonštrukcii sme kládli dôraz na využívanie obnoviteľných zdrojov, zaťaženie pre životné prostredie a dlhodobú udržateľnosť. V interiéri budovy tak vzniklo zdravé pracovné prostredie a vnútorná klíma.

TECHNOLÓGIE

Pri rekonštrukcii sme použili najmodernejšie technológie, ktoré sa v súčasnosti využívajú pri stavbe nových nízkoenergetických a inteligentných budov. Podlahové kúrenie, chladenie budovy, tepelné čerpadlá, rekuperácia vzduchu, inteligentná elektroinštalácia a úpravovňa vody, sú najvýznamnejšie technológie, ktoré sme pri rekonštrukcii vyše 100 ročnej budovy použili. Môžeme zodpovedne povedať, že budova klame telom. Technologické zázemie môžu budove závidieť aj stavby, ktoré boli postavené v aktuálnom storočí.

SHOWROOM

Unikátnosť nášho konceptu spočíva v jedinečnej inštalácii všetkých obchodných partnerov na jednom mieste. Na ploche takmer 1000 m2 nájde klient komplexné riešenie svojich požiadaviek, zahŕňajúcich služby architektov, dizajnérske riešenia, interiérové zariadenie a ešte oveľa viac.

Samozrejmosťou je obchodná spolupráca vystavovaných partnerov, čo prináša klientom mnohé výhody.

Prečo si vybrať Fabriku?

klubove, vzdelavacie a prac. prestory

Klubové, vzdelávacie a pracovné priestory pre jednotlivcov aj skupiny

COWORKING Košice - FABRIKA48, prenajmi si vlastné miesto. Pracuj kedy je to pre teba najlepšie. Rezervuj si svoje miesto na www.fabrika48.sk

Tri moderné reprezentatívne zasadacie miestnosti na stretnutia a workshopy

kaviaren a bistro

Kaviareň a bistro so zľavou pre členov

multifunkcna sala pre clenov

Multifunkčná sála so zľavou pre členov co-working

Odborne, spolocenske a vzdelavacie

Odborné, spoločenské a vzdelávacie akcie pre členov

sluzby recepcie

Služby recepcie

umiestnenie sidla spolocnosti

Možnosti umiestnenia sídla pre členov showroomu

internet a tlacove sluzby

Vysokorýchlostný internet, tlačové a kopírovacie služby

rezervacny system fabrika48

Jednoduchý rezervačný systém