Moris Slovakia

SOCIÁLNE SIETE

Líder na trhu v segmente predaja osobných motorových vozidiel.

Spoločnosť Moris Slovakia s.r.o. je autorizovaný predajca a servisný partner značiek Audi a ŠKODA a autorizovaný servisný partner značiek Volkswagen, SEAT a Volkswagen-úžitkové vozidlá.

Okrem predaja nových vozidiel sa zaoberáme predajom a výkupom jazdených vozidiel Moris Plus a sme jedným z najvýraznejších hráčov na slovenskom trhu v rámci Audi Gebrauchtwagen :plus, predaja jazdených manažérskych vozidiel značky Audi.

Autosalón Moris Slovakia s.r.o. sídli na Alejovej 4 v Košiciach.. Dva showroomy značiek Audi a ŠKODA, servisné priestory s moderným, unikátnym technologickým vybavením a celková rozloha takmer 6 000 m2 ho radia k jedným z najnovších a najmodernejších na Slovensku. Pre predaj a dovoz jazdených vozidiel sme si vybrali priestory budovy Fabriky 48 na Južnej triede 48. Môžete tu nájsť exkluzívne jazdené vozidlá rôznych značiek, taktiež ponúkame možnosť vystaviť si svoje vozidlo za účelom jeho predaja a našou hlavnou úlohou je individuálny dovoz vozidiel zo zahraničia. K dispozícií sme od pondelka do piatku v čase od 9:00 do 17:00.

Galéria