Lampia

LAMPIA už viac než 10 rokov pracuje v oblasti osvetlenia. Vo svojom portfóliu sa sústredí na tri divízie: designové osvetlenie, technické osvetlenie a technické riešenia na mieru.

Designové osvetlenie
Vďaka spolupráci so známymi slovenskými a zahraničnými designérmi, sklárskymi dielňami a svetlárskymi štúdiami prinášame lokálnym zákazníkom jedinečné designové svietidlá, vďaka ktorým sa obyčajné svetlo mení na umelecké dielo. Fascinujúce remeslo ručne fúkaného skla povznesie domov alebo verejný priestor na úroveň umenia. Svetelné inštalácie predstavujú symbiózu skla, dreva, kovu či látky, využívajú hru svetla a farieb. Na svoje si prídu nielen priaznivci čistého a jednoduchého designu, ale aj milovníci vyzývavých a dych berúcich inštalácií.

Technické osvetlenie
Druhou divíziou spoločnosti Lampia je návrh, predaj a inštalácia technického osvetlenia pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Navrhujeme celé technické svetelné inštalácie, či už ide o priemyselnú halu, kanceláriu, športový areál, verejný priestor či skleník na pestovanie poľnohospodárskych plodín.

Technické riešenia na mieru
Špecifické zákazky potrebujú unikátne riešenia. Naši technici dokážu vyriešiť neštandardné zadania na mieru zákazníka tak, aby vyhovovala špecifickým potrebám akéhokoľvek architektonického alebo rezidenčného projektu, či už ide o technické alebo designové svietidlo

Galéria